Historia
firmy

Firma ICT Systems powstała w 2009 roku w Łodzi. Głównym powodem otwarcia firmy była chęć zjednoczenia pod jedną marką grupy znajomych, których łączyły wspólna pasja i cel, a które trudno było im osiągnąć, kiedy pracowali na własną rękę lub na etacie. Firma do dziś skutecznie bazuje na tym pomyśle, opierając swoje wszechstronne możliwości na wielu wysokiej klasy specjalistach oraz firmach partnerskich.

Nasze
cele

Podstawowym celem ICT Systems jest świadczenie wysokiej jakości, kompleksowych usług w zakresie IT dla firm. Ten cel realizowany jest dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta oraz zakresowi świadczonych usług. Jesteśmy zdania, że każda firma powinna skupiać się na swoim kluczowym biznesie, a pozostałe zagadnienia jak np. IT, powierzać specjalistom, dla których z kolei to jest priorytetem. Z doświadczenia wiemy, że firmy korzystające z takiego modelu działania pracują dużo wydajniej, szczególnie jeśli ich partnerem jest zaufana firma, która doskonale zna klienta oraz potrafi samodzielnie i skutecznie reagować na jego potrzeby.

polityka jakości

Polityka
jakości

Jakość zwykle kojarzona jest z wprowadzaniem do firm bardzo drogich norm ISO, jednak dla ICT Systems, jakość jest czymś znacznie istotniejszym. Zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy, to dla nas wyznacznik jakości, której priorytetem jest świadczenie profesjonalnych usług, dopasowanych indywidualnie do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Staramy się zatem, aby każdy klient niezależnie od rozmiarów prowadzonej działalności, otrzymał usługi najwyżej jakości. Dbamy o to, aby klienci stawali się naszymi partnerami na długie lata.